KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15989279
nr 1598 9279
Bertil Öhlund (1923-2003), Sverige. Signerad. Olja på duk, 34x41 cm, yttermått inklusive ram: 36x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 februari 2024
kl 20:48:17
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr